איך לבחור מאייד קנאביס?

ישנן דרכים שונות להשתמש בקנאביס, יש מי שמעדיף לעשן אותו, יש מי שמעדיף להשתמש בשמן קנאביס ולצרוך אותו מתחת ללשון, יש מי שמעדיף להשתמש עם מאייד קנאביס ולשאוף את האדים שלו. עד לפני מספר שנים היו מכשירי האידוי של הקנביס נמצאים פחות בשימוש בקרב רבים היות והמכשיר היה גורם לחימום יתר של הפרחים ולמעשה היו המשתמשים שואפים גם חומרים מזיקים עקב הפרחים שנשרפו בסליל המתחמם. 

היום מכשירי האידוי של הקנביס בטוחים יותר ולמעשה מאפשרים אידוי החומר ושאיפתו ללא כל שאיפת החומרים המזיקים. בואו להכיר את המכשירים המבוקשים ביותר והטובים ביותר בשוק. מהם היתרונות של כל אחד מהם ומה החסרונות. כל מה שרציתם לדעת על מאיידי קנביס ולא ידעתם את מי לשאול. 

איזה מאייד קנאביס נייד מומלץ?

ישנם סוגים שונים של מאיידים ניידים שתוכלו לבחור ביניהם. המכשיר שרבים ממליצים בראש רשימת המאיידים הניידים הוא מכשיר אידוי המתאים גם לאידוי הפרחים וגם לאידוי מיצויים. באופן עקרוני, צריך להשים במכשיר גריסי פרחים ולהגדיר את הטמפרטורה שהמכשיר יתחמם. המכשיר הנייד לרוב פשוט לשימוש. ובכן לא הכול וורוד במכשירי האידוי הניידים היות ולא תמיד הגודל שלהם קומפקטי ונוח תמיד וגם המחיר שמשלמים לנוחות הניידות לא נעים ובשביל אחד כזה תאלצו להיפרד מכמה אלפי שקלים.  

אילו פרמטרים יסייעו לכם לבחור במכשיר האידוי שמתאים לכם?

כדי להתאים את סוג המכשיר לאידוי הקנאביס כדאי שתבינו איך המכשירים עובדים. באמצעות הולכת חום או הולכה חשמלית. בשיטה הראשונה, אדי החום עוברים דרך הפרחים וכך המשתמש שואף את הרכיבים. השיטה השנייה מפרידה בין החום לבין הפרחים ולמעשה החום אינו משחרר אדים דרך הפרחים מה שיוצר טעם וריח שונים מהשיטה הראשונה. על פי רוב המשתמשים וחוות הדעת השונות, ישנם יתרונות רבים לשיטה הראשונה דווקא עם מאייד קנאביס בשיטת Convection. תראו, אין דבר כזה מכשיר שמתאים לכולם, אם היה כזה לא היה שפע מכשירים שונים ומגוונים. התאימו את המכשיר לשימוש האישי שלכם, לתקציב שמתאים לכם ולנוחות שלכם כדי שיהיה לכם שימוש נעים וטוב.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email