ניתוחי בטן – להיראות טוב במיוחד

הרבה מאוד גורמים משפיעים על מראה הבטן שלנו, וחלקם משמעותיים במיוחד. הריונות ולידות, שינויי משקל דראסטיים, ניתוחי בטן, גנטיקה ומעבר השנים, כל אלו ושילובים שלהם משפיעים בצורות שונות על המראה של הבטן שלנו.

כמו הרבה מאוד דברים בחיים הללו, ישנם לא מעט פתרונות וגישות לשינויים במראה החיצוני שלנו, ועימו בתחושה הפנימית שלנו. ניתוחי הבטן מהווים פיתרון ייחודי ומהיר במיוחד, וכירורגיה פלאסטית היא הנתיב המהיר לשינוי במראה שלכם, מענה רפואי ומקצועי במיוחד.

ישנן כל מיני גישות לניתוחי הבטן, שיטות שונות ודרכים שונות לגשת לניתוח. לפניכם מידע חיוני על ניתוחים אלו, כדי שתדעו מה אפשרי בשבילכם.

השיטות השונות של ניתוחי הבטן כיום

  • ניתוח מתיחת בטן בשיטה האורכית – הגישה הטיפולית הזו נועדה לאנשים בעלי שומן עודף במרכז הבטן (סביב הטבור). החתך שנוצר לצורך הוצאת השומן העודף הינו במרכז הבטן, מהטבור ומטה.
  • ניתוח משולב בשאיבת שומן – כנראה הפיתרון האופטימאלי, מינוף של ההרדמה בה נמצא המטופל בכדי לעשות את כל העבודה הנדרשת ב"במכה אחת", שאיבת השומן העודף וסילוק עודפי העור ומתיחה.
  • מיני ניתוח – הניתוח הפשוט ביותר מניתוחי הבטן הקיימים בשוק, הליך כירורגי זה נועד לאנשים עם שרירי בטן חזקים אך עם עודפי שומן בבטן התחתונה. הניתוח כה פשוט עד כי אינו דורש אשפוז, ולעיתים נעשה תחת טשטוש בלבד.

מה עוד חשוב לדעת?

בכל הנוגע לניתוחי בטן, חשוב מאוד לזכור שישנה תקופת התאוששות לאחר הניתוח. תקופה זו תלויה בסוג הניתוח שתעשו, בגיל שלכם וביכולת הגוף שלכם להתאושש. אופי ההתאוששות ואורך התקופה תלויים שניהם גם בדרך בה תתנהלו, ועד כמה תעקבו אחרי ההנחיות הברורות והחיוניות של הרופא המנתח, אז חשוב להיות קשובים להנחיות אלו לצורך החלמה נכונה.

כחלק מההחלמה ישנו סבון מיוחד בו תצטרכו להשתמש לאחר הניתוח, וזאת בכדי לוודא שאין זיהום של איזור הניתוח והצלקת, לצורך תמיכה בהחלמת העור והרקמות. ניתוחי בטן הם פשוטים למדי, ההחלמה מהירה למדי, וגם רמות הכאב לאחר הניתוח לא חמורות. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email