מחשבון BMI – היתרונות והשימושים המרכזיים

‏אם יש דבר אחד שאתם לא יכולים לקחת באופן קליל ומובן מאליו בחיים, ‏בוודאי שמדובר על הבריאות שלכם. יכול להיות שאתם אנשים בריאים באופן כללי, ויכול מאוד להיות שיש לכם בעיות בריאות שאתם אפילו לא שמים לב ‏אליהן אבל הן משפיעות בצורה מאוד דרמטית על החיים שלכם. כלומר, במקרים רבים יהיה נכון לבצע מעקב על פרמטרים בסיסיים כמו מעקב מחשבון bmi רק ‏כדי לזהות שינויים שאתם חייבים להיות מודעים אליהם ולטפל במצב הבריאותי שלכם. אבל מהו בדיוק מחשבון bmi ‏ולמה מדובר על כלי חשוב מאוד ‏אצל אנשי הרפואה בתחומים שונים? כל הפרטים בכתבה הבאה.  

למה חשוב לעבוד עם מחשבון BMI?

‏מחשבון bmi הוא מחשבון ש:

  1. ‏מאפשר לכם להבין מהו היחס בין הגובה לבין המשקל שלכם בכל רגע נתון. והוא מאפשר לכם להבין בצורה די בסיסית האם המצב הבריאותי שלכם תקין או לא. 
  2. ‏מחשבון קל יחסית להבנה, אשר מאפשר גם לאנשים חסרי השכלה בתחום הבריאות לנתח את המצב הבריאותי שלהם ולכל הפחות לבצע שינויים בסיסיים ראשונים בהרגלי החיים על מנת לשפר את המצב הבריאותי.  
  3. ‏מהווה כלי אבחון לרופאים, דיאטנים מאמנים ואנשי ספורט שרוצים לסייע לכם לשמור על הבריאות שלכם וצריכים לקבל את הכלים לזהות מה היא הדרך הנכונה לבחור את שיטת הטיפול הטובה ביותר לגוף שלכם. 

האחריות לבריאות – היא שלכם

‏ברור לכם עכשיו שאתם רוצים להתחיל לשנות את הרגלי החיים שלכם. ואתם מבינים עד כמה חשובה היא העבודה עם ‏כלים ומחשבונים ‏שמאפשרים לכם לזהות את האתגרים והבעיות המשמעותיות, ‏שיכולות להשפיע על החיים שלכם לאורך זמן. לפני שאתם מתחילים לעשות ספורט בצורה כל כך אינטנסיבית, ואפילו לפני שאתם קונים הליכון לבית, יהיה נכון להסתכל על ‏כל הצרכים המיוחדים שלכם על בסיס ניתוח מקצועי של המצב הבריאותי שלכם. ולכן, אתם צריכים לשאול שאלות ואתם צריכים להתעניין בכל סוגי המידע שיגאלו לכם מהו באמת המצב הבריאותי שלכם, ועדיף לעשות זאת בהקדם האפשרי, כדי לקבל את ההחלטות הנכונות.  

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email