יוגה בחיפה – מה זה?

מי מאתנו לא שמע על תרגול יוגה? תרגול יוגה בחיפה, או בכל מקום בארץ, יכול לאפשר לנו ללמוד איך לנהל אורח חיים רגוע יותר. אם אנחנו מרגישים שהחיים שלנו לא רגועים מספיק ואנחנו רוצים לעשות דקה הפסקה מהמרדף אחרי הכסף וההצלחה, כדאי לנו לתרגל יוגה. יוגה יכולה לסייע לנשים רבות להרגיש רגועות יותר. נשים רבות מדווחות על הדרך שבה התרגול של היוגה מסייע להם להתמודד טוב יותר עם תסמיני המחזור החודשי ועם כאבים שונים כמו כאבי ראש או כאבי גב ורחם.

יוגה בחיפה – לנשים בהיריון

יוגה בחיפה יכולה להתאים מאוד באופן ספציפי לנשים בהיריון. נשים בהיריון לא צריכות לא לעשות ספורט- להפך! לנשים בהיריון מומלץ לעסוק בפעילות ספורט מתונה שיכולה לסייע להן לשמור על כושר גופני טוב לקראת הלידה שלהן (כך הלידה פחות תכאיב להן כי הן יהיו גמישות יותר והאגן שלהן יהיה חזק יותר). נשים בהיריון שרוצות לתרגל יוגה יכולות לעשות זאת במסגרת של חוגים מיוחדים שמיועדים לנשים בהיריון ולמצב הגופני הייחודי שלהן.

יוגה בחיפה – לנשים אחרי לידה

יוגה בחיפה יכולה לסייע מאוד גם לנשים אחרי לידה, להתאושש מהר יותר מהטראומה שהגוף חווה בלידה, כך שהן יחזרו מהר יותר לתפקוד מלא. לאחר הלידה לנשים רבות יכול לכאוב האגן, הגב, הרחם, הראש (מיגרנות), הרגליים וגם יש להוסיף לכך תשישות גדולה גם בגלל המאמץ הפיזי של ההיריון והלידה וגם בגלל הצורך לטפל יומם וליל בצרכי התינוק שרק נולד במסירות מלאה. אישה אשר רוצה להרגיש טוב מהר יותר בחודשים שאחרי הלידה שלה ולחזור לכושר גופני תקין יכולה לעשות זאת על ידי תרגול יוגה בחוג ייעודי לנשים שעברו לידה.

בסופו של דבר יוגה, היא כמו תרופת פלא. ככל שמתרגלים אותה יותר כך מרגישים יותר טוב ויכולים להיות לנו בהתאם יותר כוחות נפשיים ופיזיים להתמודד עם החיים והאתגרים השונים שלהם. לשיטה זו יש גם היבט פיזי וגם היבט רוחני ופסיכולוגי. אם אנחנו מחפשים דרך לטפל בגוף ובנפש שלנו וגם להתחבר למשהו מעבר כדאי לנו להתחיל לתרגל יוגה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email